Menu
Twój koszyk

Zestaw laboratoryjny do badania II zasady Dynamiki Newtona

Zestaw laboratoryjny do badania II zasady Dynamiki Newtona
Zestaw laboratoryjny do badania II zasady Dynamiki Newtona

Zestaw laboratoryjny do badania II zasady Dynamiki Newtona

Zestaw laboratoryjny I i II Zasada Dynamiki Newtona
Zestaw doświadczalny znajduje zastosowanie w zajęciach laboratoryjnych mających na celu doświadczalne badanie: pędu, przyśpieszenia, prędkości, tarcia, energii kinetycznej. Można wykonywać badania w celu potwierdzenia I i II zasady Dynamiki Newtona.

Zestaw laboratoryjny I i II Zasada Dynamiki Newtona
Zestaw doświadczalny znajduje zastosowanie w zajęciach laboratoryjnych mających na celu doświadczalne badanie: pędu, przyśpieszenia, prędkości, tarcia, energii kinetycznej. Można wykonywać badania w celu potwierdzenia I i II zasady Dynamiki Newtona.  Zestaw doświadczalny znajduje zastosowanie w zajęciach laboratoryjnych mających na celu doświadczalne badanie: pędu, przyśpieszenia, prędkości, tarcia, energii kinetycznej. Można wykonywać badania w celu potwierdzenia I i II zasady Dynamiki Newtona.
Zestaw zawiera: Ramę instalacyjną z naniesioną miarką i uchwytami fotobramek, Dwa tory o długości 800mm pokryte materiałem zwiększającym lub zmniejszającym tarcie, wielofunkcyjny trzyosiowy wózek z możliwością odpinania jednej z osi, odważniki umożliwiające zmianą masy wózka, zestaw śrub instalacyjnych, linka pociągowa wózka i zaczepy, S0016 fotobramka.

                                              SPECYFIKACJA TECHNICZNA

                           MODEL DO BADANIA II ZASADY DYNAMIKI NEWTONA

Symbol TP 4017
Połączenie /
Kurs Fizyka / Nauka w Szkole Podstawowej
Wbudowany czujnik /
Funkcja Ten produkt składa się z wału toru, wózka testowego, toru, obciążników i wiaderka do odważników. Ten produkt jest praktyczny i łatwy w obsłudze.
Rama stelaża Rama stelaża z naniesioną na krawędzi miarką i regulowanymi uchwytami (do foto bramek, kołowrotka oraz zacisków umożliwiających instalowanie jednego z dwóch torów)
Tory x2 o długości 800mm pokryte różnymi powierzchniami ciernymi
Wielofunkcyjny trzyosiowy wózek(wagonik) Wyposażony w przełącznik umożliwiający podnoszenie lub opuszczanie jednej z osi (środkowej) bez konieczności zmiany masy wózka
Odważniki Umożliwiające zmianę masy wózka lub zmianę siły napędzającej wózek
Zestaw śrub montażowych Tak
Linka pociągowa wózka Tak
Pojemnik na odważniki Tak
Funkcja Służy do badania II zasady Dynamiki Newtona

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Zły Dobry
Captcha