Menu
Twój koszyk

Delta Optical

Marka: Delta Optical
Mikroskop Delta Optical Genetic Pro to uniwersalne narzędzie, które sprawdzi się w wielu dziedzinach nauki i edukacji. Jest on często wykorzystywany do rutynowych badań przez lekarzy medycyny i weterynarii, w placówkach badań sanitarnych. Delta Optical Genetic Pro można również spotkać w laboratoria..
1,303.80PLN
Cena netto:1,060.00PLN
Marka: Delta Optical
WYCOFANY Z OFERTY Mikroskop Delta Optical Genetic Pro to uniwersalne narzędzie, które sprawdzi się w wielu dziedzinach nauki i edukacji. Jest on często wykorzystywany do rutynowych badań przez lekarzy medycyny i weterynarii, w placówkach badań sanitarnych. Delta Optical Genetic Pro można również spo..
1,999.00PLN
Cena netto:1,625.20PLN
Marka: Delta Optical
Mikroskop Delta Optical Genetic Pro Mikroskop Delta Optical Genetic Pro to uniwersalne narzędzie, które sprawdzi się w wielu dziedzinach nauki i edukacji. Jest on często wykorzystywany do rutynowych badań przez lekarzy medycyny i weterynarii, w placówkach badań sanitarnych. Delta Optical Genetic..
1,789.99PLN
Cena netto:1,455.28PLN
Marka: Delta Optical
Mikroskop Delta Optical BioLight 300 jest następcą modelu BioLight 200. Całkowicie przebudowany statyw, stał się jeszcze bardziej ergonomiczny i wygodniejszy w użyciu. Poprawiono też układ optyczny mikroskopu, dzięki czemu obraz jest wyrazistszy i bardziej kontrastowy. Ma to szczególne znaczenie prz..
319.00PLN
Cena netto:259.35PLN
Pokazuje 1 do 4 z 4 (1 Stron)