Menu
Twój koszyk

ELMO

Marka: ELMO
"ELMO Światowy lider wizualizacji. Funkcjonalny, łatwy i prosty w użyciu" Wizualizery serii ELMO L-12 są jedną z najlepiej sprzedających się kamer dokumentowych na świecie. Wspierając pracę nauczyciela pozwalają w prosty i łatwy  spsób przedstawić (zwizualizować) dowolne treści, dokumenty i ..
Marka: ELMO
"ELMO Światowy lider wizualizacji. Funkcjonalny, łatwy i prosty w użyciu" Wizualizery serii ELMO L-12 są jedną z najlepiej sprzedających się kamer dokumentowych na świecie. Wspierając pracę nauczyciela pozwalają w prosty i łatwy sposób przedstawić (zwizualizować) dowolne treści, dokumenty i obiek..
Marka: ELMO
"ELMO Światowy lider wizualizacji. Funkcjonalny, łatwy i prosty w użyciu" "STEM „Nauka, technologia, inżynieria i matematyka - to jedna z najszybciej rozwijających się koncepcji w ogólnoświatowej edukacyjnej. MO-2 został zaprojektowany, aby wspierać nauczycieli w nauczaniu STEM - zapewniając jedn..
Marka: ELMO
Ultra-kompaktowy, prosty i stylowy wizualizer MX-1 może z łatwością zmieścić się w małej torebce, dzięki czemu jest lekki i łatwy do przenoszenia w praktycznie każdej sytuacji. MX-1 można podłączyć do komputera PC za pomocą USB3.0 , który umożliwia nagrywanie wideo lub skanowanie obrazów bezpośredni..
Marka: ELMO
"ELMO Światowy lider wizualizacji, funkcjonalny, łatwy i prosty w użyciu" Wizualizer to sprawdzone narzędzie dydaktyczne w dzisiejszych klasach, które mają możliwość podłączenia do praktycznie dowolnego projektora, interaktywnego płaskiego wyświetlacza, tablicy interaktywnej, monitora komputerowe..
Marka: ELMO
Wizualizatory to sprawdzone narzędzie dydaktyczne w dzisiejszych klasach, które mają możliwość podłączenia do praktycznie dowolnego projektora, interaktywnego płaskiego wyświetlacza, tablicy interaktywnej, monitora komputerowego lub ekranu telewizora, umożliwiając nauczycielom wyświetlanie dokumentó..
Marka: ELMO
Wizualizer ELMO PX-10E Z racji olbrzymiej ilości i rodzajów projektorów na rynku przygotowaliśmy dla Państwa wyselekcjonowane i sprawdzone konstrukcje, które z powodzeniem wdrażamy na rynku. Wszystkie projektory w naszej ofercie przeszły testy współpracy z naszymi tablicami / ekranami i zostały t..
Marka: ELMO
Wizualizer ELMO PX-30E Z racji olbrzymiej ilości i rodzajów projektorów na rynku przygotowaliśmy dla Państwa wyselekcjonowane i sprawdzone konstrukcje, które z powodzeniem wdrażamy na rynku. Wszystkie projektory w naszej ofercie przeszły testy współpracy z naszymi tablicami / ekranami i zostały t..
Pokazuje 1 do 8 z 8 (1 Stron)