Menu
Twój koszyk

Mikroskopy

Mikroskopy
Marka: Delta Optical
Mikroskop Delta Optical BioLight 200 + Kamera DLT-Cam Basic 2MP -  mikroskop biologiczny- zastosowanie: edukacja Dzięki trzem, achromatycznym obiektywom, mikroskop pozwala na uzyskiwanie powiększeń w zakresie 40-400x, a z opcjonalnym okularem P16x do 640x. Posiada dwa tryby oświetlenia, dają..
Marka: Delta Optical
 Mikroskop Delta Optical Genetic Pro to uniwersalne narzędzie, które sprawdzi się w wielu dziedzinach nauki i edukacji. Ogromną zaletą mikroskopu jest jego stosunek jakości do ceny. Mikroskop biologiczny zalecany do użytku szkolnego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, wpisany do wykazu środk..
Marka: Delta Optical
Mikroskop Delta Optical Genetic Pro to uniwersalne narzędzie, które sprawdzi się w wielu dziedzinach nauki i edukacji. Jest on często wykorzystywany do rutynowych badań przez lekarzy medycyny i weterynarii, w placówkach badań sanitarnych. Delta Optical Genetic Pro można również spotkać w laboratoria..
Marka: Delta Optical
WYCOFANY Z OFERTY Mikroskop Delta Optical Genetic Pro to uniwersalne narzędzie, które sprawdzi się w wielu dziedzinach nauki i edukacji. Jest on często wykorzystywany do rutynowych badań przez lekarzy medycyny i weterynarii, w placówkach badań sanitarnych. Delta Optical Genetic Pro można również spo..
Marka: Delta Optical
Mikroskop Delta Optical Genetic Pro Mikroskop Delta Optical Genetic Pro to uniwersalne narzędzie, które sprawdzi się w wielu dziedzinach nauki i edukacji. Jest on często wykorzystywany do rutynowych badań przez lekarzy medycyny i weterynarii, w placówkach badań sanitarnych. Delta Optical Genetic..
Marka: Delta Optical
Mikroskop Delta Optical BioLight 300 jest następcą modelu BioLight 200. Całkowicie przebudowany statyw, stał się jeszcze bardziej ergonomiczny i wygodniejszy w użyciu. Poprawiono też układ optyczny mikroskopu, dzięki czemu obraz jest wyrazistszy i bardziej kontrastowy. Ma to szczególne znaczenie prz..
Pokazuje 1 do 6 z 6 (1 Stron)