Menu
Twój koszyk

Akcesoria laboratoryjne

Akcesoria laboratoryjne
Bezprzewodowy licznik kropli jonów Ten produkt składa się z bezprzewodowego licznika kropel jonów, zestawu strzykawek, akcesoriów i elektrody czujnika. Służy do zbadania doświadczenia kropli kwasowo-zasadowej i określenia stężenia jakiegoś zjonizowanego roztworu.System: ipad, tablet z syste..
Moduł czujnika pomiaru natężenia prądu /micro current Micro Current Sensor służy do pomiaru prądu w obwodzie 10uA. Kiedy prąd przepływa przez rezystor, tworzy niewielką różnicę potencjałów elektrycznych na obu końcach rezystora. Po wzmocnieniu obwodu może dokładnie zmierzyć prąd w obwodzie. Moduł..
USB Bezprzewodowy licznik kropli jonów Ten produkt składa się z bezprzewodowego licznika kropel jonów, zestawu strzykawek, akcesoriów i elektrody czujnika. Służy do zbadania doświadczenia kropli kwasowo-zasadowej i określenia stężenia jakiegoś zjonizowanego roztworu. System: ipad, tablet z s..
Zestaw do badania przewodników i izolatorów Zestaw składa się z płytki z obwodem drukowanym, przewodu i izolatora, żarówek, baterii, przewodów podłączeniowych, czarnego pręta akrylowego, pręta ze stali nierdzewnej i pręta węglowego. Znajduje zastosowanie w badaniu przewodników i izolatorów oraz ..
Marka: Sense disc
Zestaw do badania ruchu wahadła Zestaw laboratoryjny Wahadło, ruch drgający. Zestaw doświadczalny znajduje zastosowanie w zajęciach laboratoryjnych mających na celu doświadczalnie zbadanie ruchu wahadła, częstotliwości drgań tego ruchu oraz jego okresu. Masa zawieszona jest na nierozciągliwej nic..
Zestaw laboratoryjny  do badania zależności między wielkością siły rozciągającej a kątem nachylenia Ten produkt składa się z części sterujących, wózka, zasilacza i kabla USB. Służy do badania zależności między wielkością siły rozciągającej a kątem nachylenia zbocza. System: iPad, tablet z s..
Zestaw laboratoryjny - Zachowanie energii mechanicznej Produkt składa się z korpusu głównego, części fotobramki, podstawy w kształcie litery Y, śruby, śruby skrzydełkowej, kabla USB i adaptera Bluetooth. Fotobramka jest wbudowana w bob. Jest w stanie zmierzyć energię kinetyczną i potencjalną wiel..
Marka: Sense disc
Zestaw laboratoryjny do analizy rozkładu sił na płaszczyźnie pochyłej Wykorzystywany jest w eksperymencie fizycznym "badania charakterystyki wydłużenia sprężyn" używanym w liceum, do badania związku między wydłużeniem sprężyny a sprężystością w eksperymencie fizycznym. Składa się z metalowej ramy..
 Zestaw laboratoryjny do badania  trójfazowego generatora prądu przemiennego Składa się z jednolicie obracającego się silnika z regulacją prędkości, 3 sztuki 400 zwojów cewek, magnesów z łożyskiem, przenośników taśmowych(4 różne długości), wspornika cewek, 2 przewodów, podstaw szyn, prz..
Marka: Sense disc
Zestaw laboratoryjny do badania i określenia wektora rozkładu sił Składa się z adaptera, pręta nośnego, łożyska gumowego, obciążników, elementu hakowego, tarczy , żelaznego stojaka, elementu ramienia nośnego czujnika i wału głównego z dwoma czujnikami przechyłu siły i oprogramowaniem pomocniczym ..
Marka: Sense disc
Zestaw laboratoryjny do badania II zasady Dynamiki Newtona Zestaw laboratoryjny I i II Zasada Dynamiki Newtona Zestaw doświadczalny znajduje zastosowanie w zajęciach laboratoryjnych mających na celu doświadczalne badanie: pędu, przyśpieszenia, prędkości, tarcia, energii kinetycznej. Można wykony..
Marka: Sense disc
Zestaw laboratoryjny do badania III zasady Dynamiki Newtona Zestaw doświadczalny znajduje zastosowanie w zajęciach laboratoryjnych mających na celu doświadczalne zbadanie akcji i reakcji wzajemnie oddziałowujących na siebie ciał. W myśl III zasady Dynamiki Newtona, oddziaływania ciał są zawsz..
Pokazuje 1 do 12 z 25 (3 Stron)