Menu
Twój koszyk

Akcesoria laboratoryjne

Akcesoria laboratoryjne
Bezprzewodowy licznik kropli jonów Ten produkt składa się z bezprzewodowego licznika kropel jonów, zestawu strzykawek, akcesoriów i elektrody czujnika. Służy do zbadania doświadczenia kropli kwasowo-zasadowej i określenia stężenia jakiegoś zjonizowanego roztworu.System: ipad, tablet z syste..
337.64PLN
Cena netto:274.50PLN
Moduł czujnika pomiaru natężenia prądu /micro current Micro Current Sensor służy do pomiaru prądu w obwodzie 10uA. Kiedy prąd przepływa przez rezystor, tworzy niewielką różnicę potencjałów elektrycznych na obu końcach rezystora. Po wzmocnieniu obwodu może dokładnie zmierzyć prąd w obwodzie. Moduł..
185.00PLN
Cena netto:150.41PLN
USB Bezprzewodowy licznik kropli jonów Ten produkt składa się z bezprzewodowego licznika kropel jonów, zestawu strzykawek, akcesoriów i elektrody czujnika. Służy do zbadania doświadczenia kropli kwasowo-zasadowej i określenia stężenia jakiegoś zjonizowanego roztworu. System: ipad, tablet z s..
188.19PLN
Cena netto:153.00PLN
Zestaw do badania przewodników i izolatorów Zestaw składa się z płytki z obwodem drukowanym, przewodu i izolatora, żarówek, baterii, przewodów podłączeniowych, czarnego pręta akrylowego, pręta ze stali nierdzewnej i pręta węglowego. Znajduje zastosowanie w badaniu przewodników i izolatorów oraz ..
490.91PLN
Cena netto:399.11PLN
Marka: Sense disc
Zestaw do badania ruchu wahadła Zestaw laboratoryjny Wahadło, ruch drgający. Zestaw doświadczalny znajduje zastosowanie w zajęciach laboratoryjnych mających na celu doświadczalnie zbadanie ruchu wahadła, częstotliwości drgań tego ruchu oraz jego okresu. Masa zawieszona jest na nierozciągliwej nic..
455.00PLN
Cena netto:369.92PLN
Zestaw laboratoryjny  do badania zależności między wielkością siły rozciągającej a kątem nachylenia Ten produkt składa się z części sterujących, wózka, zasilacza i kabla USB. Służy do badania zależności między wielkością siły rozciągającej a kątem nachylenia zbocza. System: iPad, tablet z s..
2,142.80PLN
Cena netto:1,742.11PLN
Zestaw laboratoryjny - Zachowanie energii mechanicznej Produkt składa się z korpusu głównego, części fotobramki, podstawy w kształcie litery Y, śruby, śruby skrzydełkowej, kabla USB i adaptera Bluetooth. Fotobramka jest wbudowana w bob. Jest w stanie zmierzyć energię kinetyczną i potencjalną wiel..
1,733.21PLN
Cena netto:1,409.11PLN
Marka: Sense disc
Zestaw laboratoryjny do analizy rozkładu sił na płaszczyźnie pochyłej Wykorzystywany jest w eksperymencie fizycznym "badania charakterystyki wydłużenia sprężyn" używanym w liceum, do badania związku między wydłużeniem sprężyny a sprężystością w eksperymencie fizycznym. Składa się z metalowej ramy..
2,078.50PLN
Cena netto:1,689.84PLN
 Zestaw laboratoryjny do badania  trójfazowego generatora prądu przemiennego Składa się z jednolicie obracającego się silnika z regulacją prędkości, 3 sztuki 400 zwojów cewek, magnesów z łożyskiem, przenośników taśmowych(4 różne długości), wspornika cewek, 2 przewodów, podstaw szyn, prz..
6,742.80PLN
Cena netto:5,481.95PLN
Marka: Sense disc
Zestaw laboratoryjny do badania i określenia wektora rozkładu sił Składa się z adaptera, pręta nośnego, łożyska gumowego, obciążników, elementu hakowego, tarczy , żelaznego stojaka, elementu ramienia nośnego czujnika i wału głównego z dwoma czujnikami przechyłu siły i oprogramowaniem pomocniczym ..
843.69PLN
Cena netto:685.93PLN
Marka: Sense disc
Zestaw laboratoryjny do badania II zasady Dynamiki Newtona Zestaw laboratoryjny I i II Zasada Dynamiki Newtona Zestaw doświadczalny znajduje zastosowanie w zajęciach laboratoryjnych mających na celu doświadczalne badanie: pędu, przyśpieszenia, prędkości, tarcia, energii kinetycznej. Można wykony..
1,595.00PLN
Cena netto:1,296.75PLN
Marka: Sense disc
Zestaw laboratoryjny do badania III zasady Dynamiki Newtona Zestaw doświadczalny znajduje zastosowanie w zajęciach laboratoryjnych mających na celu doświadczalne zbadanie akcji i reakcji wzajemnie oddziałowujących na siebie ciał. W myśl III zasady Dynamiki Newtona, oddziaływania ciał są zawsz..
625.00PLN
Cena netto:508.13PLN
Pokazuje 1 do 12 z 25 (3 Stron)