Menu
Twój koszyk

Czujniki BIO-CHEM / BILOGICZNO - CHEMICZNE

Czujniki BIO-CHEM / BILOGICZNO - CHEMICZNE
Marka: Sense disc
Kolorymetr Kolorymetr to czujnik optyczny służący do pomiaru barwy danego roztworu, polegający na porównaniu jego intensywności z intensywnością barwy wzorca. Kolorymetr ZC1009 to czujnik służący do pomiaru jasności roztworu i szybkości reakcji chemicznej, która zmienia kolor lub przezroczyst..
Marka: Sense disc
 Moduł czujnika pomiaru temperatury z sondą pomiarową (Temperature)           Moduł temperatury jest zaprojektowany z elementem elektronicznym NTC Przy zmianach temperatury otoczenia zmienia się również rezystancja NTC Czujnik nie wymaga kalibracj..
Marka: Sense disc
Moduł czujnika pomiaru wilgotności względnej powietrza Czujnik wilgotności służy do wykrywania wilgotności względnej zgodnie z zasadą pojemnościową. Zbieranie danych pojemnościowych odbywa się z pojemności folii polimerowej. Gdy zmienia się wilgotność, zmienia się również przenikalność kondensat..
Marka: Sense disc
Moduł czujnika rozpuszczalności tlenu/ oznaczania tlenu (DO/O2)  Zasada działania sondy czujnika DO/O2  to pomiar polarograficzny. Sonda składa się z anody, katody i membrany. Podczas użytkowania zanurz sondę w mierzonym roztworze. Na anodę i katodę przykładany jest potencjał elektrycz..
Marka: Sense disc
Moduł pomiarowy ciśnienia absolutnego /Absolute Pressure Czujnik ciśnienia bezwzględnego służy do pomiaru ciśnienia bezwzględnego gazu. Czujnik dotyka gazu przez wąż z przodu. Powstaje różnica ciśnień między wężem a uszczelnioną wnęką próżniową wewnątrz czujnika. Ta różnica ciśnień jest przetwar..
Marka: Sense disc
Moduł pomiarowy natężenia dźwięku / Sound Level Czujnik poziomu dźwięku służy do pomiaru intensywności dźwięku w otoczeniu. Mikrofon odbiera sygnał dźwięku i po jego przetworzeniu podaje wartość natężenia.               &nbs..
Marka: Sense disc
Moduł pomiarowy natężenia oświetlenia /Light/  Elementem wykrywającym w czujniku światła jest fotokomórka silikonowa. Jest w stanie przenieść natężenie światła na sygnał napięciowy, który jest do niego wprost proporcjonalny. Prawidłowa długość fali widma czujnika światła wynosi 380nm~730nm, ..
Marka: Sense disc
Moduł pomiarowy promieniowania UV  Czujnik UV jest urządzeniem służącym do eksperymentalnego określania natężenia promieniowania elektromagnetycznego w zakresie ultrafioletu (100 nm do 400 nm). Czujnik ten proporcjonalnie przekształca zmierzoną intensywność promieniowania UV w sygnał napięci..
Marka: Sense disc
Moduł pomiarowy tętna /Heart Rate/ Czujnik tętna służy do wykrywania tętna ludzkiego ciała. Sonda zawiera klips transmisyjny, który w celu dokonania pomiaru umieszcza się na płatku ucha badanej osoby.                 ..
Marka: Sense disc
Moduł pomiaru temperatur w szerokich i wysokich zakresach (Thermocouple) Czujnik termoelektryczny może być wykorzystywany do pomiaru temperatury w rozszerzonym zakresie, w tym temperatur wysokich: można za jego pomocą bezpośrednio zmierzyć temperaturę płomienia, bez obawy, że jakakolwiek część cz..
Marka: Sense disc
Port uniwersalny Uniwersalny port dla podłączenia sond i czujników zewnętrznych..
Pokazuje 1 do 11 z 11 (1 Stron)