Menu
Twój koszyk

Czujniki ENVIRONMENT / ŚRODOWISKO

Czujniki ENVIRONMENT / ŚRODOWISKO
Marka: Sense disc
Kolorymetr Kolorymetr to czujnik optyczny służący do pomiaru barwy danego roztworu, polegający na porównaniu jego intensywności z intensywnością barwy wzorca. Kolorymetr ZC1009 to czujnik służący do pomiaru jasności roztworu i szybkości reakcji chemicznej, która zmienia kolor lub przezroczysto..
Marka: Sense disc
Moduł czujnika pomiaru temperatury z sondą pomiarową (Temperature) Czujnik temperatury jest zaprojektowany z elementem elektronicznym NTC Przy zmianach temperatury otoczenia zmienia się również rezystancja NTC Czujnik nie wymaga kalibracji i jest stosunkowo stabilny.Czujnik jest szeroko stosowa..
Marka: Sense disc
Moduł czujnika pomiaru wilgotności względnej powietrza Czujnik wilgotności służy do wykrywania wilgotności względnej zgodnie z zasadą pojemnościową. Zbieranie danych pojemnościowych odbywa się z pojemności folii polimerowej. Gdy zmienia się wilgotność, zmienia się również przenikalność kondensat..
Marka: Sense disc
Moduł czujnika rozpuszczalności tlenu/ oznaczania tlenu (DO/O2)  Zasada działania sondy czujnika DO/O2  to pomiar polarograficzny. Sonda składa się z anody, katody i membrany. Podczas użytkowania zanurz sondę w mierzonym roztworze. Na anodę i katodę przykładany jest potencjał elektrycz..
Marka: Sense disc
Moduł pomiarowy ciśnienia absolutnego /Absolute Pressure Czujnik ciśnienia bezwzględnego służy do pomiaru ciśnienia bezwzględnego gazu. Czujnik dotyka gazu przez wąż z przodu. Powstaje różnica ciśnień między wężem a uszczelnioną wnęką próżniową wewnątrz czujnika. Ta różnica ciśnień jest przetwar..
Marka: Sense disc
Moduł pomiarowy gęstości CO2 Czujnik CO2 charakteryzuje się dobrą selektywnością, wysoką czułością pomiaru, długą żywotnością, niskim zużyciem energii oraz nie wymaga wstępnego nagrzewania.                  &nbs..
Marka: Sense disc
Moduł pomiarowy pH Główne zastosowanie do pomiaru stężenia jonów wodoru w roztworze w celu ustalenia poziomu jego kwasowości lub zasadowości. Wskazuje wartość pH roztworu.                     &n..
Marka: Sense disc
Moduł pomiarowy promieniowania UV Czujnik UV jest urządzeniem służącym do eksperymentalnego określania natężenia promieniowania elektromagnetycznego w zakresie ultrafioletu (100 nm do 400 nm). Czujnik ten proporcjonalnie przekształca zmierzoną intensywność promieniowania UV w sygnał napięcia wyjś..
Marka: Sense disc
Port uniwersalny Uniwersalny port dla podłączenia sond i czujników zewnętrznych..
Pokazuje 1 do 9 z 9 (1 Stron)