Menu
Twój koszyk

Czujniki ADVANCE/ ROBUDOWANA

Czujniki  ADVANCE/ ROBUDOWANA
Marka: Sense disc
Kolorymetr Kolorymetr to czujnik optyczny służący do pomiaru barwy danego roztworu, polegający na porównaniu jego intensywności z intensywnością barwy wzorca. Kolorymetr ZC1009 to czujnik służący do pomiaru jasności roztworu i szybkości reakcji chemicznej, która zmienia kolor lub przezroczyst..
Marka: Sense disc
Czujnik niskiego napięcia (mV) Czujnik napięcia w miliwoltach służy do pomiaru różnicy potencjałów elektrycznych na obu końcach urządzeń elektrycznych lub obwodów. Napięcie w miliwoltach Czujnik dzieli napięcie tak, aby zmierzyć różnicę potencjałów elektrycznych w obwodzie prądu stałego i obwodzi..
Marka: Sense disc
Moduł czujnika pomiaru napięcia / Voltage Czujnik napięcia służy do pomiaru różnicy potencjałów elektrycznych na obu końcach urządzeń elektrycznych lub obwodów. Czujnik napięcia dzieli zebrane napięcie, aby zmierzyć różnicę potencjałów elektrycznych w obwodzie prądu stałego i obwodzie prądu przem..
Marka: Sense disc
Moduł czujnika pomiaru natężenia prądu  /Current Czujnik prądu służy do pomiaru prądu w obwodzie. Kiedy prąd przepływa przez rezystor, tworzy niewielką różnicę potencjałów elektrycznych na obu końcach rezystancji. Po wzmocnieniu obwodu może dokładnie zmierzyć prąd w obwodzie prądu stałego lu..
Marka: Sense disc
Moduł czujnika pomiaru ruchu / odległości (m) /Motion Czujnik ruchu to urządzenie sonarowe, emitujące impuls ultradźwiękowy. Urządzenie odbiera sygnał odbity od badanego obiektu, a następnie mierzy czas, w którym fala ultradźwiękowa przemieszcza się między czujnikiem a obiektem. Zgodnie ze znaną ..
Marka: Sense disc
Moduł czujnika pomiaru siły /Force/ Elementem pomiarowym Force Sensora jest tensometr rezystancyjny. Jest przymocowany do metalowego dźwigara poprzecznego. Mierzy siłę z dwóch kierunków, gdy dźwigar poprzeczny jest zdeformowany. Czujnik przetwarza sygnał siły na sygnał napięciowy za pomocą tensom..
Marka: Sense disc
Moduł czujnika pomiaru temperatury z sądą na podczerwień (Infrared Thermometer) Zasada działania termometru na podczerwień polega na bezdotykowym pomiarze temperatury za pomocą promieniowania podczerwonego. Każdy obiekt, którego temperatura jest wyższa niż termodynamiczny zero stopni (-273 ℃) będ..
Marka: Sense disc
Moduł pomiaru temperatury z sondą pomiarową (Temperature) Czujnik temperatury jest zaprojektowany z elementem elektronicznym NTC Przy zmianach temperatury otoczenia zmienia się również rezystancja NTC Czujnik nie wymaga kalibracji i jest stosunkowo stabilny.Czujnik jest szeroko stosowany w pomia..
Marka: Sense disc
Moduł czujnika pomiaru wilgotności względnej powietrza Czujnik wilgotności służy do wykrywania wilgotności względnej zgodnie z zasadą pojemnościową. Zbieranie danych pojemnościowych odbywa się z pojemności folii polimerowej. Gdy zmienia się wilgotność, zmienia się również przenikalność kondensat..
Marka: Sense disc
Czujnik rozpuszczalności tlenu/ oznaczania tlenu (DO/O2)  Zasada działania sondy czujnika DO/O2  to pomiar polarograficzny. Sonda składa się z anody, katody i membrany. Podczas użytkowania zanurz sondę w mierzonym roztworze. Na anodę i katodę przykładany jest potencjał elektryczny, co p..
Marka: Sense disc
Moduł Fotokomórki /Photogate/ Moduł umożliwiający dokonanie pomiaru przyśpieszenia lub częstotliwości przemieszczania się obiektu. Czujnik fotokomórki jest czujnikiem z cyfrowym przełącznikiem, odpowiednio z emiterem podczerwieni na obu końcach. Jeśli odbiornik podczerwieni odbiera wiązkę świa..
Marka: Sense disc
Moduł pomiarowy ciśnienia absolutnego /Absolute Pressure Czujnik ciśnienia absolutnego służy do pomiaru bezwzględnego ciśnienia powietrza. Czujnik podłączony jest do zbiornika zewnętrznego za pomocą strzykawki z zakończeniem Luer-lock, tworzącym szczelne połączenie. Przedni luer i zamknięta wnęk..
Pokazuje 1 do 12 z 20 (2 Stron)