Menu
Twój koszyk

Czujniki BASIC/ PODSTAWOWA

Czujniki BASIC/ PODSTAWOWA
Marka: Sense disc
Moduł czujnika pomiaru napięcia / Voltage  Czujnik napięcia służy do pomiaru różnicy potencjałów elektrycznych na obu końcach urządzeń elektrycznych lub obwodów. Czujnik napięcia dzieli zebrane napięcie, aby zmierzyć różnicę potencjałów elektrycznych w obwodzie prądu stałego i obwodzie prądu..
Marka: Sense disc
Moduł pomiaru natężenia prądu (Current) Czujnik prądu służy do pomiaru prądu w obwodzie. Kiedy prąd przepływa przez rezystor, tworzy niewielką różnicę potencjałów elektrycznych na obu końcach rezystancji. Po wzmocnieniu obwodu może dokładnie zmierzyć prąd w obwodzie prądu stałego lub w obwodzie p..
Marka: Sense disc
Moduł czujnika pomiaru ruchu / odległości (m) / Motion Czujnik ruchu to urządzenie sonarowe, emitujące impuls ultradźwiękowy. Urządzenie odbiera sygnał odbity od badanego obiektu, a następnie mierzy czas, w którym fala ultradźwiękowa przemieszcza się między czujnikiem a obiektem. Zgodnie ze znaną..
Marka: Sense disc
Moduł czujnika pomiaru temperatury z sondą pomiarową (Temperatura) Czujnik temperatury jest zaprojektowany z elementem elektronicznym NTC Przy zmianach temperatury otoczenia zmienia się również rezystancja NTC Czujnik nie wymaga kalibracji i jest stosunkowo stabilny.Czujnik jest szeroko stosowan..
Marka: Sense disc
Moduł czujnika pomiaru wilgotności względnej powietrza Czujnik wilgotności służy do wykrywania wilgotności względnej zgodnie z zasadą pojemnościową. Zbieranie danych pojemnościowych odbywa się z pojemności folii polimerowej. Gdy zmienia się wilgotność, zmienia się również przenikalność kondensat..
Marka: Sense disc
Moduł pomiarowy ciśnienia absolutnego /Absolute Pressure / Czujnik ciśnienia bezwzględnego służy do pomiaru ciśnienia bezwzględnego gazu. Czujnik dotyka gazu przez wąż z przodu. Powstaje różnica ciśnień między wężem a uszczelnioną wnęką próżniową wewnątrz czujnika. Ta różnica ciśnień jest przetwa..
Marka: Sense disc
Moduł pomiarowy natężenia dźwięku / Sound Level Czujnik poziomu dźwięku służy do pomiaru intensywności dźwięku w otoczeniu. Mikrofon odbiera sygnał dźwięku i po jego przetworzeniu podaje wartość natężenia.               &nbs..
Marka: Sense disc
Moduł pomiarowy natężenia oświetlenia / Light Elementem wykrywającym w czujniku światła jest fotokomórka silikonowa. Jest w stanie przenieść natężenie światła na sygnał napięciowy, który jest do niego wprost proporcjonalny. Prawidłowa długość fali widma czujnika światła wynosi 380nm~730nm, co jes..
Marka: Sense disc
Moduł pomiarowy pH Główne zastosowanie do pomiaru stężenia jonów wodoru w roztworze w celu ustalenia poziomu jego kwasowości lub zasadowości. Wskazuje wartość pH roztworu.                     &n..
Marka: Sense disc
Port uniwersalny Uniwersalny port dla podłączenia sond i czujników zewnętrznych..
Pokazuje 1 do 10 z 10 (1 Stron)